Portret intymny

 

Patrzę na Ciebie ...przyglądam się temu, co lubisz robić.

Pobudzasz moje zmysły, inspirujesz i ożywiasz we mnie kreatywnego twórcę. Biorę pędzel i nadaję barw odsłonie Twojej mocy za pomocą światła nadaję Ci głębi. Bawię się grą swiatła i cienia, by móc zobaczyć w Tobie wielobarwność istnienia.

Nie ma tu schematów, nie ma sztuczności i zasad. Patrzę na Ciebie przez kolorowy kalejdoskop, który tworzy nowy obraz poprzez barwne połączenie odłamków niczym nie przypominających zastanej rzeczywistości.

Zatrzymuję się w czasie i spoglądam na Ciebie, jednak nie widzę tego, co widać na pierwszy rzut oka, lecz wydobywam głębię Twojej pasji, głębię Twojego jestestwa. Nie ma mowy o błędzie, bo w tym niby obłędzie, tkwi uchwycony w całości pozorny obraz Twojej nicości. Pustka napełnia się Twoją obecnością nadając wyraz mojej niekonwencjonalnej twórczości.

Będąc obok, napawam się Twoją wielkością i dając upust swojej spontaniczności, pozwalam Ci trwać w majestacje uwielbienia i samospełnienia. Opisuję Cię dosadnie, a jednak jest w tym ogrom miłości i akceptacji Ciebie jako myśli o wszystkim, co jest.

Pojawia się zapał i magiczna chwila, by uwiecznić Twój przekaz w skrzydłach motyla. Na moich oczach budzisz się ponownie do życia i nie myśl, że to koniec Twojego bycia.

Z każdą chwilą wydobywam z Ciebie jeszcze więcej, bo przecież twórczość, kreatywność. Moja pasja do zdjęć ma tu ogromne znaczenie, gdyż ona wzbudza we mnie wenę twórczą.

Chwytam dostępne środki, by ukazać Ci siebie z intymnej strony. W magiczny sposób wyłapuję Twoje piękno i pozwalam Ci trwać w poczuciu spełnienia, zaskoczenia i pasji Twojego istnienia.

Portret artystyczny poddaje się polotowi artysty, który pozostając w niewidzalnym spektrum barw, dodaje uchwyconemu obrazowi wielobarwnej odsłony. Pozostajesz inspiracją złapaną w kolorowy obiektyw mojej twórczej kreacji.

Nie ma tu znaczenia trójwymiarowy obraz Twojego bycia, lecz uwieczenie obrazu w zachwycie życia.

Bawię się światłem i to co powstaje, staje się dla nas prawdziwym odzwierciedleniem artyzmu w sztuce zapisanej w pamięci obiektywu.

Zapraszam na artystyczne sesje portretowe.

Zadzwoń. Omówimy szczegóły:

 

 

 

Nawigacja: